Уряд запроваджуватиме обов’язкові пенсійні накопичення

Нещодавно відбулося перше установче засідання робочої групи Уряду з розвитку пенсійних накопичень в Україні, інформує прес-служба НКЦПФР.

Учасники робочої групи обговорили питання запровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

Прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ звітував про виконану роботу в напрямі розвитку пенсійних накопичень. Зокрема, запровадження обов’язкових пенсійних накопичень передбачено в трирічній Бюджетній декларації, яку нещодавно ухвалила Верховна Рада.

«Відсутність протягом 30 років в Україні системи накопичувальної пенсії, так само як і фондового ринку — це злочин проти держави й українців. У наших руках цей злочин зупинити й виправити. Крім того, що ми забезпечимо достойну пенсію людям, ми також забезпечимо реальний сектор економіки довгим, недорогим і надійним ресурсом», – підкреслив Денис Шмигаль.

У свою чергу Голова НКЦПФР Руслан МАГОМЕДОВ розповів про перспективи розвитку фондового ринку України та користь від запровадження накопичувальної пенсійної системи для ринку та економіки в цілому.

За його словами, в нашій країні існує проблема інвестування – відсутні фінансові інструменти. Наразі громадяни стикаються з тим, що отримують замкнуте коло – немає інструментів, бо немає грошей, а немає грошей, тому що немає інструментів. Комісія працює над розвитком фінансових інструментів на фондовому ринку, як в напрямі регулювання, так і в напрямі роботи над конкретними кейсами.

«Пенсійна реформа дозволить акумулювати капітал в Україні. У свою чергу залучення капіталу створить сприятливе середовище для зростання економіки України та для залучення іноземного капіталу. Будуть розвиватись класичні фінансові інструменти: ОВДП, депозити, нерухомість тощо. Разом з інструментами будуть розвиватись підприємства, приватні інвестори», – зазначив Голова НКЦПФР.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: