Як розвиватиметься вітчизняний ринок цінних паперів

Днями Голова Уряду провів робочу зустріч з керівництвом НКЦПФР щодо розвитку фондового ринку в Україні та його перспектив, інформує прес-служба Комісії.

Під час зустрічі були обгорнені питання щодо поточного стану українського фондового ринку, пенсійного забезпечення, інфраструктури організованої торгівлі, а також процеси реалізації проектів на ринку та концепції розвитку фондової біржі в Україні.

«Фондова біржа має стати потужним майданчиком, де ми зосередимо всю ліквідність. Для цього необхідно використати найкращий досвід провідних країн світу. Це пріоритетне завдання, оскільки такі проекти створюють нові фінансові й інвестиційні можливості для громадян і бізнесу», – зазначив Прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ.

У свою чергу Голова НКЦПФР Руслан МАГОМЕДОВ повідомив: «В Україні повинен бути створений ефективний центр ліквідності з новітньою кліринговою системою, що забезпечить якість гарантії розрахунків. Це дозволить дати поштовх для розвитку економіки України, шляхом сек’юритизації та визначення справедливої ринкової вартості національного багатства. В подальшому це значно збільшить залучення інвестицій в Україну як з боку іноземних, так і вітчизняних інвесторів».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: