НКЦПФР впровадить нові ліцензійні умови для депозитарної діяльності

Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності».

Документ розроблено відповідно до законів «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків», «Про депозитарну систему України» та «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

Відповідно до частини першої статті 70 Закону «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» професійна діяльність на ринках капіталу здійснюється виключно на підставі ліцензії, що видається Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (крім професійної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів та депозитарної діяльності Національного банку України).

Перелік документів, необхідних для отримання ліцензії на провадження відповідного виду діяльності на ринках капіталу, порядок її видачі та анулювання встановлюються НКЦПФР з урахуванням вимог статей 71–73 цього Закону.

Враховуючи запроваджені норми законодавства та необхідність нормативного врегулювання питання щодо ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності, розроблено проект, яким встановлюються вимоги, обов’язкові для виконання при отриманні ліцензії на провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності, при провадженні такої діяльності та особливості поєднання такої діяльності з окремими видами професійної діяльності на ринках капіталу.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: