Система BankID НБУ щоденно здійснює майже 60 тис. електронних ідентифікацій

За перший рік комерційного використання Системи BankID НБУ абоненти-ідентифікатори отримали від абонентів – надавачів послуг дохід у розмірі 71 млн. грн. за успішні електронні підтвердження дистанційної ідентифікації користувачів. Про це інформує прес-служба регулятора.

«Минув рік із часу впровадження комерційної моделі використання Системи BankID НБУ у липні 2020 року. Упродовж цього часу до системи активно приєднувалися банки, небанківські фінансові установи, телеком-оператори, недержавні пенсійні фонди та інші комерційні установи. Крім фінансової мотивації, українські банки отримують і низку інших переваг завдяки приєднанню до Системи BankID НБУ. Зокрема, це позитивно впливає на лояльність клієнтів до банку, який сьогодні пропонує затребуваний сервіс», – розповіла Заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга ВАСИЛЄВА.

Щоденно з використанням Системи BankID НБУ здійснюється майже 60 тис. успішних електронних дистанційних ідентифікацій користувачів.

Комерційне використання Системи BankID НБУ – потужний стимул для розширення кола її учасників. До системи наразі приєднані всі системно важливі банки. Уже 99% клієнтів українських банків можуть скористатися послугою віддаленої ідентифікації та верифікації за допомогою Системи BankID НБУ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: