Українці активно користуються криптоактивами

За даними американської аналітичної компанії Chainalysis, Україна посіла 4 позицію в рейтингу глобального індексу сприйняття криптоактивів у 2021 році. Про це йдеться у повідомленні Мінцифри.

Україна випередила таких потужних гравців на міжнародному крипторинку, як США та Китай.

Минулого року Китай посів четверте місце за цим індексом, а США – шосте. Цього року США посідають восьме, а Китай – 13 місце.

Відповідно до аналітичного звіту Chainalysis в Україні найбільший обсяг транзакцій з криптоактивами серед учасників ринку у світі. Крім цього, наша країна увійшла в ТОП-10 країн з найбільшим заробітком на біткоїні у 2020 році.

«Завдяки даним блокчейн-компанії Chainalysis знаємо, що українці активно користуються криптоактивами та вміють на них заробляти. Одна з пріоритетних цілей нашого Міністерства – забезпечити всі необхідні умови для діяльності та розвитку криптокомпаній в Україні. Переконаний, що створення якісно правового поля для роботи на ринку віртуальних активів посилить позицію України як юрисдикції на міжнародній мапі», – зауважив Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр БОРНЯКОВ.

Четверта сходинка, яку посіла Україна в цьогорічному рейтингу, свідчить про прагнення наших громадян до використання криптоактивів та необхідність створення правових механізмів для подальшого розвитку криптоіндустрії у країні.

Провідна блокчейн-компанія Chainalysis щороку публікує аналітичні звіти щодо рівня поширення криптоактивів серед бізнесу та населення. Американські блокчейн-фахівці відзначають, що впровадження й використання криптоактивів стрімко зросло за останній рік, а зміни в країнах, що сприяють цьому, свідчать про те, що криптоактиви — дійсно глобальне явище.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: