Строки переатестації на фондовому ринку змінено

Перенесено дати набрання чинності Положенням щодо нової системи атестації фахівців ринків.

Зокрема, НКЦПФР повідомляє, що Міністерством юстиції України зареєстровано рішення Комісії від 5.08.2021 р. №609 «Про внесення змін до деяких рішень НКЦПФР».

Зазначеним Рішенням передбачається внесення змін, зокрема, до Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку (від 25.06.2020 р. №319) в частині перенесення термінів набрання чинності окремих норм та вимог цього Положення.

Рішенням №609 передбачено, що з 1 січня 2022 року:

– атестація осіб, які здійснюють або мають намір здійснювати професійну діяльність на ринках капіталу та організованих товарних ринках, провадиться відповідно до Положення №319;

– особи, які станом на 31 грудня 2021 року мають кваліфікаційні посвідчення, отримані відповідно до Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку, затвердженого Наказом №215, які продовжують або мають намір продовжувати здійснювати дії, пов’язані з безпосереднім провадженням професійної діяльності на фондовому ринку, до закінчення строку дії таких посвідчень з метою отримання нового повинні в порядку, встановленому Положенням №319, і затвердженим цим Рішенням, пройти повторну атестацію.

При цьому регулятор звертає увагу на те, що до 1 січня 2022 року залишаються чинними:

– Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку, затверджене Наказом ДКЦПФР від 24.09.1996 р. №215;

– Порядок роботи екзаменаційних комісій та проведення кваліфікаційних іспитів фахівців з питань фондового ринку, затверджене Рішенням НКЦПФР від 22.01.2013 р. №62.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: