Як НКЦПФР погоджуватиме керівників операторів організованого ринку

Відповідні механізми містяться у проекті нормативного акта, який оприлюднив регулятор.

Зокрема, це проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку погодження кандидата на посаду керівника оператора організованого ринку, Центрального депозитарію цінних паперів і вимоги до керівника під час його перебування на посаді».

1 липня 2021 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів». Він регулює, зокрема, відносини, що виникають під час провадження професійної діяльності на ринках капіталу.

Відповідно до частини восьмої розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону НКЦПФР повинна привести свої нормативно-правові акти у відповідність із ним.

З метою виконання вищевказаних вимог, Комісією розроблено даний проект Рішення. Ним встановлено:

– порядок подання та перелік документів, які надаються заявником для отримання погодження НКЦПФР кандидата на посаду керівника оператора організованого ринку та Центрального депозитарію цінних паперів;

– порядок розгляду пакета документів та прийняття відповідного рішення щодо погодження кандидата на посаду керівника оператора організованого ринку та Центрального депозитарію цінних паперів;

– вимоги до керівника оператора організованого ринку та Центрального депозитарію цінних паперів під час його перебування на посаді;

– вимоги щодо нагляду та контролю стосовно керівника оператора організованого ринку та Центрального депозитарію цінних паперів.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку погодження кандидата на посаду керівника оператора організованого ринку, Центрального депозитарію цінних паперів і вимоги до керівника під час його перебування на посаді»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: