Суб’єкти первинного фінансового моніторингу матимуть особистий електронний кабінет

Опубліковано Наказ Міністерства фінансів України від 4.06.2021 р. №322 «Про затвердження порядку обміну інформацією з питань фінансового моніторингу», який набирає чинності з 27 листопада 2021 року. Про це йдеться у повідомленні Держфінмоніторингу.

Наказом затверджено Порядок створення особистого кабінету суб’єкта первинного фінансового моніторингу та доступу до е-кабінету системи фінансового моніторингу та Порядок інформаційної взаємодії суб’єктів первинного фінансового моніторингу та Державної служби фінансового моніторингу України.

Положеннями вказаних Порядків встановлюються:

– процедури інформаційної взаємодії суб’єктів первинного фінансового моніторингу (СПФМ) та Держфінмоніторингу;

– створення особистого кабінету та доступу до е-кабінету СПФМ, визначення форматів, структур, реквізитів повідомлень, вимог для їх заповнення, візуальних форм повідомлень;

– подання/отримання СПФМ відповідно до Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» інформації, необхідної для їх обліку як СПФМ, інформації про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, іншої інформації, що може бути пов’язана з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: