Надходження від приватизації держмайна у першому півріччі склали трохи більше 1 млрд. грн.

Протягом першого півріччя 2021 року від приватизації державного майна та інших надходжень, безпосередньо пов’язаних із процесом приватизації, надійшло 1054,4 млн. грн. Такі дані наведені у Звіті Фонду держмайна.

Згідно з ними, до Державного бюджету від приватизації державного майна та інших надходжень, безпосередньо пов’язаних з процесом приватизації, перераховано 1048,9 млн. грн. (з урахуванням залишку станом на 1.01.2021 р. в сумі 233,5 тис. грн.).

Для порівняння, протягом першого півріччя 2020 року до Державного бюджету від приватизації державного майна та інших надходжень, пов’язаних з процесом приватизації, було перераховано 506,859 млн. грн.

Державними органами приватизації, яким відповідно до чинного законодавства органами місцевого самоврядування делеговано власні повноваження щодо приватизації комунального майна, у звітному періоді забезпечено надходження коштів від відчуження комунального майна та інших надходжень, безпосередньо пов’язаних з процесом приватизації, в сумі 3,7 тис. грн., які перераховано до відповідних місцевих бюджетів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: