Уряд шукає способи для запуску пенсійної реформи в найближчі роки

Про це йшлося на UkrFinForum, який був проведений компанією ICU наприкінці минулого тижня, зазначається на офіційній сторінці компанії у Facebook.

«Ключовою проблемою фінансових ринків України є відсутність інструментів. Новий закон про ринки капіталу спрямований розв’язати цю проблему. Професійне середовище, ринок та суспільство готові до пенсійної реформи. Вона дасть поштовх не тільки для розвитку фондового ринку, а й для усвідомлення проблематики патерналізму з боку суспільства. Треба поступово забувати про те, що держава чимось тобі зобов’язана. Потрібно накопичувати та створювати блага для себе. Ми шукаємо способи для запуску пенсійної реформи у 2022-2023 роках», – зауважив Міністр фінансів України Сергій МАРЧЕНКО.

«Пенсійна реформа потрібна з огляду на психологію інвестора, оскільки громадяни почнуть стежити за своїми накопиченнями. Якщо правильно використовувати ці кошти, пенсійна реформа зможе спричинити фурор на ринку. Під час старту пенсійної реформи повинні бути створені якісні емітенти та інструменти. Для забезпечення стабільної роботи пенсійної системи треба забезпечити контроль за їх створенням, адже ризикувати пенсійними заощадженнями неприпустимо. Це не просто інвестиції, а накопичення, щоб прожити старість», – зазначив Голова НКЦПФР Руслан МАГОЕДОВ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: