В Україні запроваджується єдиний електронний формат фінансової звітності

НКЦПФР, НБУ, Мінфін та Орган Суспільного нагляду за аудиторською діяльністю працюють над запровадженням фінансової звітності в єдиному електронному форматі за таксономією МСФЗ XBRL.

Як зазначається у повідомленні Комісії, дана робота здійснюється в рамках проекту ЄС EU-FAAR «Впровадження практики ЄС з бухгалтерського обліку, фінансової звітності та аудиту в Україні».

Запровадження звітності за МСФЗ XBRL має багато переваг, включаючи посилення прозорості фінансової звітності та показників ефективності діяльності підприємств, безкоштовний та доступний обмін бізнес інформацією, підвищення інвестиційної привабливості шляхом надання міжнародно зрозумілих та порівнянних структурованих фінансових даних.

У цілому, робота регуляторів і проекту у сфері впровадження фінансової звітності за таксономією МСФЗ XBRL була визнаною міжнародною організацією XBRL International, яка у 2021 році визнала Україну як державу з триваючим проектом XBRL та позначила Україну на карті світу як державу, що використовує цей стандарт.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: