НБУ інтегрується в європейську спільноту центробанків

Національний банк підтримує постійний діалог з європейськими колегами, розбудовуючи двосторонні та багатосторонні відносини. Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці НБУ у Facebook. У ньому також зазначається, що український центробанк використовує найкращий міжнародний досвід задля виконання профільних функцій.

Для цього минулого тижня Начальник управління європейської інтеграції та міжнародних програм Національного банку Володимир Кучин представляв НБУ під час щорічного круглого столу «Міжнародна співпраця в європейських центральних банках», який проходив у Відні (Австрія). У цьому заході взяли участь представники понад 20 центральних банків Європи та Центральної Азії, а також Європейського Центрального банку.

«Після 2014 року український банківський сектор насправді пережив «ідеальний шторм». Ми критично потребували технічної допомоги та фінансових ресурсів, і ми вдячні нашим міжнародним партнерам за вчасну та професійну допомогу та підтримку, яка продовжується і зараз. Саме завдяки міжнародній допомозі Україні більшою мірою вдалося успішно пройти крізь цей болючий етап реформи»,- зазначив пан Кучин під час круглого столу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: