Банкіри занепокоєні можливими обмеженнями

Відбулася зустріч CEO банків-членів НАБУ з керівництвом ФГВФО.

Ключовим питанням зустрічі стали новели Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів виведення банків з ринку та задоволення вимог кредиторів цих банків». Про це йдеться на офіційній сторінці Незалежної асоціації банків України у Facebook.

Банківська спільнота має побоювання щодо новел вищевказаного Закону, адже нові норми можуть обмежувати діяльність банкірів, оскільки не зовсім чітко передбачають моменти відповідальності та припускають виникнення проблемних ситуацій для банкірів і членів їхніх родин, якщо в перспективі банк перебуватиме у стані ліквідації.

«Ми абсолютно підтримуємо відповідальність банкірів за їхні неправомірні дії, але ми повинні чітко розуміти, що йдеться про відповідальність реально винних людей, а не про механізми, що можуть перешкоджати нормальній діяльності банкірів, і виникнення ситуацій, коли люди просто бояться виконувати свою роботу, розуміючи, що потенційно від їхніх цілком правомірних дій можуть постраждати не лише вони, але й члени їхньої родини. Саме тому ми сьогодні зібралися з Фондом гарантування вкладів для з’ясування важливих моментів», – зазначила Виконавчий директор НАБУ Олена КОРОБКОВА.

Учасники зустрічі вирішили, що НАБУ найближчим часом підготує конкретні пропозиції та ініціюватиме відповідні зміни щодо зазначеного Закону.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: