Як Україна працює над залученням інвестицій

Про це розповів Перший віце-прем’єр міністр України на особистій сторінці у Facebook.

Зокрема, Олексій ЛЮБЧЕНКО зауважив: «Сьогодні Уряд працює над залученням інвестицій у країну. І для того, щоб країна отримала інвестиції – наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою, щоб прозорі правила були для всіх однаковими для виконання».

Він підкреслив, що існуюча у країні практика ведення бізнесу не сприяє залученню інвестицій і потребує ґрунтовного реформування: «Не прийде інвестор у країну із олігархічними кланами, непрозорими правилами, відсутністю державних гарантій, інтегрованою корупційною системою».

На думку Першого віце-прем’єр міністра, вже сьогодні державна інвестиційна політика відчуває опір олігархічних кланів, але вже пройдено «точку неповернення», і зворотного шляху немає.

«Незважаючи на складне становище, яке викликали карантин та непроста геополітична ситуація, економіка відновлюється, зростає ВВП, наповнюється бюджет країни, розвивається малий та середній бізнес. Уряд працює і буде працювати над поліпшенням умов роботи бізнесу та спрощенням правил, але це потребує часу та взаєморозуміння між суспільством та державою. І ми обов’язково знайдемо цей консенсус», – запевнив Олексій Любченко.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: