Держава реформуватиме систему управління своїми фінансами

В Міністерстві фінансів розповіли про важливість Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки.

Як повідомляється на офіційній сторінці Міністерства у Facebook, Стратегію, розроблену Мінфіном, було затверджено на засіданні Уряду 8 лютого 2017 року.

Це важливий документ, імплементація якого створить умови для стійкого економічного зростання держави та забезпечення макроекономічної стабільності, підвищення якості надання державних послуг та ефективності державних інвестицій, а також здійснення реформ в інших сферах.

Метою Стратегії є побудова сучасної та ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулювати ресурси та розподіляти їх у чіткій відповідності з пріоритетами розвитку держави у середньо- та довгостроковій перспективі.

Реалізація Стратегії включає запровадження середньострокового бюджетування. Це означає розподіл бюджетних ресурсів згідно пріоритетів розвитку на 3 роки, а також розробку чітких цілей розвитку на 5 років та ключових показників ефективності для оцінки імплементації документу.

Стратегія складається з чотирьох частин:

1. Дотримання загальної бюджетно-податкової дисципліни.

2. Підвищення ефективності розподілу ресурсів.

3. Забезпечення ефективного виконання бюджету.

4. Підвищення рівня прозорості та підзвітності.

У наступні чотири місяці Уряд буде розробляти Національний план дій з імплементації документу на всіх рівнях. Стратегія управління державними фінансами забезпечить високий рівень прозорості та підзвітності усіх державних інституцій і дозволить громадянам здійснювати прямий контроль планування та розподілу бюджетів.

Більш детально – у Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: