НБУ синхронізувався з ProZorro

Національний банк синхронізував умови реалізації набутого майна з вимогами системи ProZorro.Sale.

За інформацією прес-служби Нацбанку, НБУ привів у відповідність до вимог електронної торгової системи ProZorro.Sale правила продажу майна, набутого ним у рахунок погашення боргів за кредитами рефінансування банків.

Таким чином, реалізація набутого НБУ майна здійснюватиметься підключеними до системи торгів ProZorro.Sale торговельними майданчиками з дотриманням наступних умов:

– обов’язкової участі в електронних торгах мінімум двох покупців;

– реалізації майна за ціною, визначеною за результатом здійснення покупцем хоча б одного кроку електронних торгів;

– проведення торгів у три раунди (початкові ставки до оголошення першого раунду закриті).

Синхронізація умов продажу дозволить збільшити конкуренцію під час реалізації набутого НБУ майна, оскільки для пошуку потенційних покупців одночасно будуть задіяні 28 торговельних майданчиків, підключених до електронної торгової системи ProZorro.Sale.

Крім цього, внесені НБУ зміни мають сприяти підвищенню рівня прозорості продажів та збільшенню кола потенційних покупців такого майна.

Відповідні зміни були затверджені Постановою Правління Національного банку №19 від 9 березня 2017 року «Про внесення змін до Положення про відчуження Національним банком України майна, набутого у власність в рахунок погашення боргу за кредитами». Постанова набула чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 Слід нагадати, що з січня 2017 року реалізація набутого Національним банком майна здійснюється Фондом гарантування вкладів фізичних осіб виключно через систему торгів ProZorro.Sale.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: