Які банки кредитуватимуть малі та середні підприємства?

Мінфін оголосив відбір банків для участі у спільному Проекті України та Європейського інвестиційного банку.

За повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, даний проект під назвою  «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації» базується на Фінансовій угоді між Україною та ЄІБ від 24.12.2014 р., ратифікованій Верховною Радою України 15.07.2015 р. (Закон №601-VIII).

Банки, які будуть відібрані для участі в Проекті, зможуть отримати довгострокові кредитні ресурси, загальний обсяг яких складає 400 млн. євро, з метою подальшого кредитування ними малих та середніх підприємств.

Для участі в Проекті банк-претендент повинен відповідати вимогам, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016р. №1054, та надати офіційний лист за підписом уповноваженої особи із зазначенням очікуваного обсягу фінансування в рамках Проекту разом з документами, перелік яких затверджено Наказом Мінфіну від 17.02.2017 р. №238.

При цьому зазначається, що участь будь-якого банку в Проекті вимагає погодження Європейського інвестиційного банку, тому уся інформація та документація, надані претендентами, будуть доступними ЄІБ.

Банки, що відповідатимуть критеріям та отримали погодження ЄІБ, будуть поінформовані Міністерством фінансів щодо подальших заходів, спрямованих на укладення з ними відповідних угод про субфінансування.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: