Як Уряд покращуватиме інвестклімат

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі розповів, чому варто інвестувати в Україну і що робить Уряд, щоб покращити інвестклімат.

Як зазначив Максим НЕФЬОДОВ на Щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital, що відбулася минулого тижня, для того, щоб залучитися довірою інвесторів, Уряд визначив одним зі своїх пріоритетів боротьбу з корупцією і вже продемонстрував певні успіхи, повідомляється на офіційній сторінці Мінекономрозвитку у Facebook.

Так, Міністерство зробило свій внесок у цей процес шляхом запровадження Системи публічних електронних закупівель ProZorro та ProZorro.Sale.

Крім того, у 2016-2017 роках Кабінет Міністрів скасував майже 500 застарілих регуляторних актів та скоротив кількість планових перевірок бізнесу на 16%. Також було скасовано обов’язкову реєстрацію інвестицій та порядок повернення інвестицій.

Наступний крок, за словами пана Нефьодова, – це новий законопроект Мінекономрозвитку «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо поліпшення інвестиційного клімату), який має дозволити Україні увійти до ТОП-40 рейтингу DoingBusiness.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: