Роздержавлення без конкурсів та бірж

У лютому не відбулося жодних приватизаційних конкурсів та біржових торгів.

Це, зокрема випливає зі звіту Фонду держмайна щодо підсумків процесу зміни власності в минулому місяці. Згідно з ним, протягом лютого 2017 року Фондом було оголошено один конкурс з продажу пакета акцій ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» розміром 99,83% початковою вартістю 155 млн. грн. При цьому впродовж звітного періоду договори купівлі-продажу пакетів акцій не укладалися.

На фондових біржах протягом лютого ФДМУ запропонував до продажу 15 пакетів акцій номінальною вартістю 84,081 млн. грн., які не було продано.

У цілому, в останньому зимовому місяці органи приватизації змінили форму власності 14 об’єктів державної власності, з яких 11 об’єктів групи А, 1 об’єкт групи В, 2 об’єкти групи Д, та за угодами з органами місцевого самоврядування – 21 об’єкту комунальної власності групи А.

За оперативними даними, з початку року й станом на 28 лютого 2017 року, від приватизації державного майна було перераховано до загального фонду Державного бюджету 12,3 млн. грн., у тому числі протягом звітного місяця – 5,79 млн. грн.

Також повідомляється, що у сфері корпоративного управління Фонд станом на кінець лютого здійснював управління корпоративними правами держави у 338 господарських товариствах, з яких 128 господарських товариств мали у статутному капіталі державну частку понад 50% (контрольний пакет), у тому числі 28 – державну частку 100%, що становить 37% від загальної кількості господарських товариств, які перебувають у сфері управління Фонду.

При цьому господарськими товариствами, що перебувають у сфері управління Фонду, загальні збори акціонерів за результатами фінансово-господарської діяльності в 2016 році не проводилися, рішення про нарахування та сплату дивідендів у 2017 році не приймалися.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: