Фінансовими послугами користуються 78% українців

Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування з фінансової грамотності та обізнаності, проведеного в Україні в січні 2017 року.

Такі дані, за інформацією прес-служби НБУ, були представлені на презентації Проекту Агентства з міжнародного розвитку USAID «Трансформація фінансового сектору», покликаного підтримати реформу фінансового сектору України.

У ході дослідження було опитано 2 013 українців – споживачів фінансових послуг віком від 18 років з усіх регіонів країни. Опитування складалося з 85 запитань.

Відповідно до результатів половина опитаних є користувачами мобільного чи інтернет-банкінгу. Українці активно використовують банківські послуги для задоволення щоденних потреб – поповнення мобільних рахунків (44%), розрахунків за комунальні послуги (27%), оплати товарів та послуг (27%). Важливо, що 22% користувачів фінансових послуг здійснюють переказ із картки на картку за допомогою інтернет-банкінгу. Це свідчить про зростання популярності сучасних cashless-технологій в Україні.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: