Перші лоти від НБУ в ProZorro

Нацбанк виставляє на продаж в ProZorro.Sale 7 лотів заставленого майна, набутого у рахунок погашення заборгованості за кредитами рефінансування банків.

Як повідомляє прес-служба НБУ, торги проводитимуться в рамках укладеного з громадською організацією Transparency International Ukraine (TIU) договору про взаємодію. Відкриті торги з продажу зазначеного майна відбудуться 20 квітня 2017 року.

Слід нагадати, що на початку березня 2017 року Національний банк синхронізував умови реалізації набутого майна з вимогами системи ProZorro.Sale.

«Синхронізація умов продажу дозволить збільшити конкуренцію під час реалізації набутого НБУ майна, оскільки для пошуку потенційних покупців одночасно будуть задіяні 28 торговельних майданчиків, підключених до електронної торгової системи ProZorro.Sale. Крім цього, внесені НБУ зміни дозволять підвищити рівень прозорості продажів та збільшити коло потенційних покупців такого майна», – зазначив Директор Департаменту управління ризиками Національного банку Ігор Будник.

У свою чергу, в Мінекономрозвитку повідомили, що першими лотами стануть нежитлові будівлі та приміщення в Києві, Харкові, Краматорську та Світловодьску.

Олексій Соболев, керівник проектного офісу ProZorro.Sale зазначив, що приєднання Національного банку – це початок довгої співпраці. «Ми очікуємо, що спільна робота закріпить довіру Національного банку до системи та дасть змогу пришвидшити погодження продажу лотів Фонду гарантування вкладів», – додав він.

Більш детально – у переліку лотів від НБУ

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: