Оцінка майна стане більш реальною

Фонд держмайна розробив проект постанови Кабінету Міністрів у сфері проведення оцінки для цілей оподаткування.

Протягом 2016 року ФДМУ активно відслідковував роботу суб’єктів оціночної діяльності, які здійснювали діяльність для цілей оподаткування, та забезпечував проведення моніторингу інформації з єдиної бази даних звітів про оцінку, передає прес-служба Фонду.

Така робота виявила численні порушення та зловживання суб’єктами оціночної діяльності законодавства з питань оцінки майна. За результатами зазначеної роботи ФДМУ розробив проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 р. №1440 і від 21 серпня 2014 р. №358», який обговорювався на нарадах із представниками професійних громадських організацій, зокрема оцінювачів, нотаріусів.

Проект розроблений з метою підвищення якості робіт з проведення оцінки у випадках, передбачених Податковим кодексом України, запровадження механізму проведення Фондом державного майна України моніторингу процесів ціноутворення на об’єкти оцінки та за його результатами, а також у разі отримання скарги, запиту заінтересованої особи, здійснення витребування звітів про оцінку майна з метою забезпечення їх рецензування. Це стимулюватиме суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання відображати в звітах про оцінку майна реальні вартості об’єктів оцінки, що складені для цілей оподаткування.

Більш детально – у проекті Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 р. №1440 і від 21 серпня 2014 р. №358»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: