НБУ переходить на нову платформу

ІТ-системи Національного банку працюватимуть на платформі нового покоління SAP HANA.

За інформацією прес-служби НБУ, регулятор працює над подальшим переведенням своїх програмних рішень на сучасні технологічні платформи, розроблені європейською компанією SAP SE (Німеччина). Йдеться про систему управління персоналом SAP HCM та ERP систему S/4 HANA на базі платформи SAP HANA. Це дасть змогу Національному банку оптимізувати внутрішні бізнес-процеси та активно розвивати свою технологічну інфраструктуру.

Наразі для підтримки діяльності Національного банку використовується понад 20 розрізнених ІТ-систем. Упродовж кількох наступних років НБУ має намір поступово відмовитися від застарілих систем та перевести основні функції на сучасну платформу SAP HANA.

Подальше впровадження програмних рішень SAP сприятиме спрощенню та пришвидшенню операційних процесів, а також зниженню загальних витрат на управління ІТ-інфраструктурою Нацбанку.

У НБУ зазначають, що німецька компанія SAP спеціалізується на створенні програмного забезпечення для організацій, у тому числі для банківського сектору. ІТ-продукти від SAP вважаються міжнародним стандартом для програмного забезпечення з управління бізнес-процесами. Подібні ІТ-системи використовуються понад 3 700 компаніями зі 120 країн світу. Серед користувачів SAP – Deutsche Bank, CommonwealthBank, група UniCredit, Bank of America, Societe Generale та інші.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: