Для ТОВ готують закон

Найближчим часом в Україні має з’явитися окремий законодавчий акт «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Так, на засіданні Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, яке відбулося минулого тижня, було прийнято рішення рекомендувати Парламенту проект даного закону (реєстраційний №4666) у другому читанні та в цілому, йдеться в повідомленні Комітету.

Слід нагадати, що в першому читанні цей документ було прийнято наприкінці грудня 2016 року. Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, його метою є вдосконалення регулювання відносин, які пов’язані зі створенням, діяльністю та припиненням товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, усунення значних вад, які існують у чинному законодавстві, та приведення його у відповідність із нормами та концептуальними підходами, характерними для законодавчих актів Європейського Союзу та країн-членів ЄС.

Документ розроблений, виходячи із необхідності забезпечення пріоритету та надійного захисту прав та інтересів як кожного окремого учасника, так і інтересів самого товариства.

Значна увага в проекті приділяється пошуку оптимального балансу між забезпеченням менеджерам максимально можливої свободи у прийнятті управлінських рішень і реалізації підприємницької ініціативи, та створенням механізмів, які б дозволили учасникам здійснювати ефективний контроль за діяльністю виконавчого органу та притягнути до відповідальності недобросовісних менеджерів.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: