Фондовому ринку запропонують законодавчі зміни

У Парламенті опрацьовують питання внесення змін до законодавства щодо ринку цінних паперів.

Як зазначається в повідомленні на офіційній сторінці НКЦПФР у Facebook, Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму черговому засіданні розглянув законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу) (реєстраційний №5592).

За результатами розгляду було прийнято рішення рекомендувати прийняти цей документ за основу з урахуванням внесених правок під час підготовки до повторного першого читання.

Зокрема, з тексту законопроекту були прибрані всі норми щодо діяльності Багатосторонніх торговельних систем (БТС) і перенесені до іншого профільного законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (реєстраційний №3498).

Крім того, із документу виключені норми, які містяться у вже прийнятому Верховною Радою Законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах) (реєстраційний №2302а-д).

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: