Інвестиційний бізнес України впроваджуватиме GIPS

Глобальні стандарти результативності інвестування (GIPS) допоможуть удосконалити внутрішні бізнес-процеси та нададуть шанс виходу на міжнародні ринки капіталу. Про це повідомляє Українська асоціація інвестиційного бізнесу.

З прийняттям єдиних міжнародних стандартів оцінки ефективності управління інвестиційними портфелями буде забезпечена повнота і прозорість інформації про результати управління активами, зросте надійність інвестиційних звітів, клієнтам стане легше порівнювати результати інвестування різних фондів.

УАІБ, як офіційний національний спонсор в Україні з підтримки і поширення Глобальних стандартів результативності інвестування, провела попередні переговори з представниками виконавчого комітету з GIPS при CFA Institute і обговорила можливості проведення спеціального навчального семінару для українських компаній, зацікавлених у впровадженні цих міжнародних стандартів.

Можливості застосування GIPS українськими компаніями з управління активами були обговорені минулого тижня на об’єднаному засіданні секцій УАІБ «Управління активами інститутів спільного інвестування» та «Впровадження міжнародних стандартів професійної діяльності».

Учасники засідання узгодили плани щодо участі зацікавлених компаній у підготовці до запровадження міжнародних стандартів GIPS та формування переліку питань для обговорення на семінарі, який може відбутися в жовтні.

Дирекція УАІБ надала учасникам засідання матеріали, що допоможуть компаніям, які управляють активами публічних ІСІ та НПФ, прийняти рішення про поступове впровадження Глобальних стандартів у свою діяльність.

На засіданні зазначалося, що сьогодні інвестиційний бізнес в Україні стоїть на порозі серйозних змін, пов’язаних з імплементацією євродиректив і регламентів, зокрема і в частині розкриття інформації для інвесторів. Цей складний процес триватиме не один рік, а завдяки запровадженню Глобальних стандартів результативності інвестування у діяльність українських компаній міжнародні ринки капіталу могли б відкритися значно раніше.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: