Скільки держмайна було продано в березні

ФДМУ підбив підсумки приватизації в березні 2017 року. Згідно з даними Звіту Фонду, протягом першого весняного місяця було оголошено 3 конкурси з продажу пакетів акцій акціонерних товариств загальною початковою вартістю 52,33 млн. грн. Однак упродовж звітного періоду договори купівлі-продажу пакетів акцій не укладалися.

На фондових біржах протягом березня Фонд запропонував до продажу 17 пакетів акцій 16 АТ загальною номінальною вартістю 106,88 млн. грн.

За підсумками торгів на фондових біржах протягом звітного місяця було продано 2 пакети акцій об’єктів групи В на загальну суму 5,44 млн. грн.

У березні органами приватизації змінено форму власності 10 об’єктів державної власності, з яких 7 об’єктів групи А та по 1 об’єкту груп В, Д, Ж, та за угодами з органами місцевого самоврядування – 24 об’єкти комунальної власності групи А.

За оперативними даними, станом на 31 березня 2017 року, від приватизації державного майна перераховано до загального фонду Державного бюджету 17,01 млн. грн., у тому числі протягом звітного місяця – 4,71 млн. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: