Виплати вкладникам неплатоспроможних банків повністю автоматизуються

До кінця 2017 року до бази виплат через Автоматизовану систему буде занесена інформація про вкладників всіх неплатоспроможних банківських установ. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

У повідомленні зазначається, що в поточному році 80% виплачених Фондом гарантування відшкодувань вкладникам неплатоспроможних банків були здійснені через зазначену систему.

На сьогодні Фонд гарантування підписав договори і надав доступ процесингового центру таким банкам-агентам: «Правекс-Банк», «Альфа-Банк», «Кредобанк», «Укргазбанк», «ПУМБ», «Таскомбанк», Банк «Південний».

Слід нагадати, що Автоматизована система виплат створена для того, щоб зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладниками неплатоспроможних банків. При цьому значно розширюється мережа пунктів виплат за рахунок того, що вкладник зможе обрати для отримання коштів відділення не одного банку, до якого Фонд направив Реєстр, а обирати серед усіх банків-агентів, що підключені до Системи.

Фонд гарантування зацікавлений в тому, щоб до Системи приєдналась якомога більша кількість банків, які відповідатимуть визначеним для банків-агентів критеріям.

Промислова експлуатація Системи розпочалась з березня поточного року. Зараз за її допомогою гарантоване відшкодування отримують вкладники «Платинум Банку», «Фортуна-Банку», «Банку народний капітал», Банку «ТК Кредит», «Вектор Банку».

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: