В Україні підвищуватимуть рівень фінансової грамотності

Про це було повідомлено у ході підписання протоколу про співпрацю між ФГВФО та проектом USAID «Трансформація фінансового сектору», інформує прес-служба Фонду.

Як зазначається у повідомленні, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб приєднався до нового чотирирічного проекту міжнародної технічної допомоги «Трансформація фінансового сектору», що реалізується компанією «DAI Global LLC» і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

«Фонд гарантування вкладів цінує багаторічну підтримку Агентства США з міжнародного розвитку, перш за все, у сфері фінансової обізнаності та захисту прав споживачів фінансових послуг. Ми впевнені, що завдяки новому проекту «Трансформація фінансового сектору» в Україні буде розроблена єдина національна стратегія з метою підвищення фінансової грамотності, яка буде реалізована спільними зусиллями державних органів, навчальних закладів і учасників фінансового ринку», – зазначив Заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій ОЛЕНЧИК.

Керівник програм фінансового сектору USAID Наталія БЕРЕЖНА підкреслила, що одним із основних завдань нового проекту є підвищення довіри до банківської системи та рівня користування банківськими послугами, тому дуже важливо, що Фонд долучається до його реалізації.

У свою чергу, Керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт БОНД заявив, що проект сприятиме розробці комплексної програми підвищення рівня фінансової обізнаності громадян в Україні і запрошує Фонд гарантування бути лідером у цій діяльності.

Слід зазначити, що Проект Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні» триватиме до грудня 2020 року.

Його основними компонентами є такі:

– підвищення довіри до банківської системи та рівня користування банківськими послугами;

– трансформація регуляторного середовища небанківського фінансового сектору;

– розширення доступу до фінансових послуг та більш активне використання цифрових фінансових рішень;

– збільшення доступу до фінансування для малого та середнього бізнесу;

– підтримка збалансованості та стабільності пенсійної системи.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: