Лайфові компанії збільшили страхові резерви

ЛСОУ підбила підсумки роботи лайфових компаній-членів Ліги в рамках проекту «Відкрите страхування» за І квартал 2017 року.

Згідно з даними ЛСОУ, учасники лайфових компаній Ліги страхових організацій України за підсумками І кварталу 2017 року зібрали 352,3 млн. грн. страхових премій.

Загальний обсяг страхових резервів за звітний період збільшився на 14,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склав 3,8 млрд. грн.

Розмір страхових виплат за підсумками І кварталу 2017 року дорівнював 61,5 млн. грн.

При цьому активи вказаних компаній за результатами січня-березня склали 4,6 млрд. грн., а сукупний статутний капітал – 254,4 млн. грн.

За договорами страхування по досягненню застрахованими пенсійного віку обсяг премій збільшився на 497,6%, (7,7 млн. грн.), за іншими договорами накопичувального страхування – на 18,3% (230,1 млн. грн.).

За договорами страхування життя виключно на випадок смерті надходження страхових премій збільшились порівняно з І кварталом минулого року на 283,7% (17,5 млн. грн.).

За іншими договорами страхування життя спостерігалося збільшення страхових платежів на 4,2% (97,1 млн. грн.).

Слід зауважити, що проект ЛСОУ «Відкрите страхування» в розрізі лайфових страхових компаній розділений на дві категорії: внутрішні дані (використовувані для аналізу безпосередньо компаніями-учасниками проекту) і зовнішні показники, які розміщуються на сайті ЛСОУ.

Так, дані за І квартал 2017 року на добровільній основі надали 6 компаній-членів ЛСОУ: «КД Життя», «МЕТЛАЙФ», «АСКА-Життя», «ПЗУ Україна страхування життя», «ТАС», «ТЕКОМ-ЖИТТЯ».

Більш детально – у Показниках діяльності компаній страхування життя за І квартал 2017 року

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: