Мала приватизація стане прозорою

Уряд ініціює продаж об’єктів малої приватизації через систему «ProZorro.Sale».

Так, за повідомленням прес-служби КМУ, днями Уряд ухвалив протокольне рішення та доручив відпрацювати пілотний проект з продажу об’єктів малої приватизації через систему електронних аукціонів «ProZorro.Sale».

Коментуючи необхідність ухвалення такого рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зауважив, що подібні процедури дозволяють проводити приватизацію за допомогою прозорих електронних систем. За його словами, такого не було роками через відсутність політичної волі. Натомість тепер відкритий продаж неефективних державних підприємств сприятиме викоріненню корупційних схем.

У свою чергу, Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко підкреслив, що пропозиції щодо пілотного проекту відпрацьовані спільно з Фондом державного майна та Міністерством економічного розвитку і торгівлі на виконання доручення Прем’єр-міністра. Як підкреслив Міністр, якщо пілотний проект буде успішний, його поширять на продаж великої частини неефективних державних підприємств.

На додачу, в. о. Голови ФДМУ Дмитро Парфененко повідомив, що наради з питань гармонізації внутрішніх процедур Фонду із системою «ProZorro.Sale» вже проведені, а зміни до відповідних нормативно-правових актів майже відпрацьовані.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: