Новий сервіс подання адмінданих від Нацдепозитарію

НДУ впроваджує новий сервіс подання адміністративних даних та інформації учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до НКЦПФР.

Як зазначається у повідомленні НДУ, цей сервіс замінить програмний продукт «НДУ-Звіт». Він буде одним із декількох рішень для подачі звітності до Комісії, доступних учасникам ринку.

Новий сервіс відрізняє реалізація у форматі веб-додатку, а у всьому іншому, на етапі впровадження, він повністю дублює принцип роботи «НДУ-Звіт» – сформований файл звіту report.xml, підписується ЕЦП уповноваженої особи, завіряється електронною печаткою та відправляється до НКЦПФР, відповідь про статус отримання звітності приходить у вигляді електронного документу. Технологічна платформа дозволяє швидко допрацьовувати сервіс у відповідності до потреб користувачів.

«Базою для нового сервісу подання даних став «Кабінет клієнта», який ми розробляємо з початку року і плануємо запустити вже за кілька тижнів. Це новий сучасний підхід, який не потребує установки додаткового програмного забезпечення (крім крипто-провайдера з агентом підпису) і в перспективі об’єднає доступ до всіх сервісів Центрального депозитарію через один веб-ресурс», – пояснює Олександр Овчинніков, Начальник Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення ПАТ «НДУ».

Перехід на новий сервіс проводитиметься у два етапи: до 23 травня 2017 року відправка звітності буде можливою за одним з варіантів – НДУ-Звіт або новий веб-сервіс; після 23 травня відправка звітності відбуватиметься тільки через новий веб-сервіс.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: