Кабміну пропонують вдосконалити страхування

Нацкомфінпослуг підтримує пропозиції Ліги страхових організацій України щодо основних напрямків розвитку ринку страхування. Про це повідомляє прес-служба ЛСОУ.

У повідомленні зазначається, що ці пропозиції, зокрема містяться у листі Ліги страхових організацій України до Кабінету Міністрів щодо проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року.

Серед основних пропозицій ЛСОУ:

– реформування страхової галузі;

– усунення подвійного оподаткування у сфері страхування;

– стимулювання довгострокових видів особистого страхування;

– удосконалення регулювання обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

– реформа у сфері діяльності з перевезень, встановлення відповідальності перевізників;

– вдосконалення захисту туристів під час подорожей, наближення рівня їх страхового захисту до рівня захисту туристів в країнах, які належать до Шенгенської зони.

Крім того, Ліга пропонує Уряду звернути увагу на вироблення державної політики у сфері соціального захисту з урахуванням трьох колон, на яких вона базується (накопичення громадян, приватне страхування та соціальна безпека), а також на впровадження обов’язковості врахування «вартості життя» під час прийняття рішення щодо наявних програм інвестування в безпеку, що призводять до збереження життя і здоров’я українських громадян, та запровадження використання такої методології обрахунку економічного ефекту (економії коштів державного бюджету) під час прийняття рішень щодо затвердження таких програм.

Окремо ЛСОУ виділила питання включення до Плану дій Уряду проекту Постанови КМУ «Про затвердження Порядку і правил проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: