Кількість правопорушень у неплатоспроможних банках перевищує 4 тис.

Такі дані оприлюднив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Зокрема, у повідомленні Фонду зазначається, що станом на 1 травня 2017 року ним було подано 4148 заяв до правоохоронних органів щодо виявлених під час роботи у неплатоспроможних банках та банках, що ліквідуються, фактів порушення законодавства на загальну суму понад 323,16 млрд. грн. При цьому суб’єктами злочинів, які призвели до порушень на найбільшу суму (понад 179,22 млрд. грн.), є власники та керівники банків.

На звітну дату, за інформацією ФГВФО, кількість банків з тимчасовою адміністрацією дорівнювала 4, а банків, що ліквідуються, – 87.

Загальна сума коштів, виплачена вкладникам банків, що були передані в управління Фонду після набуття чинності Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», у рамках виплати гарантованої суми відшкодування, станом на 1 травня 2017 року, склала 87121,7 млн. грн.

Також Фонд повідомляє, що на початку травня в Реєстрі його учасників нараховувалось 93 банківські установи, а загальна сума коштів, акумульованих Фондом, дорівнювала 12962,45 млн. грн. За перші чотири місяці поточного року надходження до Фонду від регулярного збору склали 1672,74 млн. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: