Для ринку страхування готують системний закон

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності ВРУ опрацьовує поправки до законопроекту «Про страхування».

Як зазначається у повідомленні прес-служби Комітету, під час доопрацювання даного проекту (реєстраційний №1797-1) до другого читання він отримав понад тисячу поправок.

«Ми з колегами обговорили на засіданні нашого Комітету дуже важливий законопроект про страхування. Саме цей сектор фінансового ринку вже давно потребує оновлення відповідного законодавства. Необхідність ухвалення нового закону почали обговорювати ще з 2002 року», – розповів Голова Комітету Сергій Рибалка.

Він підкреслив, що це надзвичайно складний та системний законопроект, над яким Комітет працює досить давно. Проведено чимало засідань робочих груп, у ході яких було опрацьовано багато пропозицій, суттєво змінено структуру та змістовне наповнення тексту.

«До законопроекту надійшло більше тисячі пропозицій, а порівняльна таблиця перевищує 500 сторінок. Через великий обсяг законопроекту робоча група опрацьовувала порівняльну таблицю за блоками питань. З понад тисячі поправок – дві третини надійшли від членів нашого Комітету. До роботи над документом на кінцевому етапі долучилися також експерти Світового банку. За підсумками жвавої дискусії ми з колегами вирішили провести додаткові консультації, щоб узгодити позиції за конкретними нормами цього документу. Члени Комітету також повинні попрацювати з іншими депутатами, які є авторами поправок, а також зі своїми фракціями, щоб отримати підтримку такого складного документу в сесійній залі», – резюмував Сергій Рибалка.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: