Фонд гарантування приймає скарги

У ФГВФО створена Комісія з розгляду скарг та підготовки пропозицій стосовно організації і проведення відкритих торгів з продажу активів банків, що ліквідуються. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Як зазначається у повідомленні, крім працівників відповідних підрозділів ФГВФО до складу Комісії увійшли (за згодою) троє представників Громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

Основними завданнями Комісії є:

1) розгляд скарг щодо організації і проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються, які надійшли до Фонду, та прийняття рішень за результатами розгляду таких скарг;

2) розробка рекомендацій з метою вдосконалення процесу організації і проведення відкритих торгів (аукціонів) та направлення їх виконавчій дирекції Фонду, структурним підрозділам Фонду, адміністратору електронної торгової системи;

3) вжиття заходів з метою запобігання та усунення порушень Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) неплатоспроможних банків (Регламент ЕТС).

Комісія також виконує інші завдання, покладені на неї Регламентом ЕТС та/або нормативно-правовими актами Фонду.

Більш детально – у повідомленні ФГВФО

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: