Фондові біржі Європи в негативному тренді

?????????????????????????????????????????????????????????

Як свідчать дані Федерації Європейських Фондових Бірж (FESE), на більшості фондових майданчиків Європи упродовж січня-вересня поточного року спостерігалося зменшення капіталізації. Найгірші результати мали Athens Exchange (Греція), капіталізація якої зменшилась на 19,7%, та BME Spanish Exchanges – на 11,9%. Зростання з початку року продемонстрували лише Luxembourg Stock Exchange (Люксембург), капіталізація якої збільшилася на 25,2%, Budapest Stock Exchange (Угорщина) – на 14,2%, Oslo Børs (Норвегія) – на 12,5%, Euronext – на 2,1% та Bulgarian Stock Exchange (Болгарія) – на 0,2%.

У січні-вересні на фондових біржах Європи також спостерігалося зниження більшості основних індексів. Найбільше знизились індекси Euronext Lisbon (Лісабон)– на 13,5%, Irish Stock Exchange (Ірландія) – на 12,6% та BME Spanish Exchanges – на 14,6%.

Проте, деякі індекси продемонстрували зростання. Найбільше зріс індекс Budapest Stock Exchange на 15,7%, Luxembourg Stock Exchange – на 13,4%, Borsa Istanbul (Туреччина) – на 7,1%.

Крім того, дещо зменшилася кількість компаній, які знаходяться в лістингу фондових бірж Європи. Станом на початок жовтня, найбільшу кількість компаній у лістингу мали BME Spanish Exchanges – 3 544, пан-європейська біржа Euronext – 934 та Warsaw Stock Exchange (Польща) – 860.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: