Продаж активів банків, що ліквідуються, відповідає міжнародним стандартам

Система ProZorro.Продажі перемогла у демо-дні фіналу міжнародного конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«Для Фонду гарантування, який відповідає за ліквідацію майже 90 банків та реалізацію майна, що перебуває в них на балансі, – створення чесної та справедливої системи продажу активів було завданням номер один. І його вдалося реалізувати завдяки співпраці з проектною командою ProZorro. Це був непростий, але амбітний проект. Для нас важливо, що Фонд гарантування став першою державною структурою, яка ініціювала створення системи продажу активів, що на міжнародному рівні отримала антикорупційну відзнаку», – сказав Директор-розпорядник ФГВФО Костянтин ВОРУШИЛІН.

Керівник проекту ProZorro.Продажі Олексій СОБОЛЕВ відзначив: «Ми перемогли в одному з шести демо-днів фіналу конкурсу від Сiti банку, обійшовши сильні проекти з Індії та Кенії. У фіналі зі 103 учасників вийшло 6 переможців, кожен з яких отримає підтримку СІТІ у запровадженні проекту по всьому світу. Також проект ProZorro.Продажі досить активно обговорюють на предмет запровадження й інші учасники».

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим НЕФЬОДОВ привітав команду Prozorro.Продажі, зазначивши: «Це величезний успіх Олексія Соболева та його команди. Сподіваюсь, дуже скоро Prozorro.Продажі перетворяться із урядового стартапу на повноцінну організацію, яка реалізовуватиме все державне майно».

Як зазначається у повідомленні ФГВФО, перемога ProZorro.Продажі в CitiT4IChallenge є черговим доказом того, що в Україні створено справді відкриту та транспарентну систему, аналогів якої у світі не існує. Ця перемога є особливо цінною, зважаючи на те, що конкурс передбачає змагання саме серед антикорупційних стартапів.

Із понад 70 країн світу та 1000 заявок учасників до фіналу відібрано 103 проекти. Найбільша кількість проектних рішень було запропоновано від Сполучених Штатів Америки (24), Індії (18), Великобританії (14). Україна представила один проект.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: