Як реформується корпоративне управління у держсекторі

Голова Уряду окреслив основні завдання реформування корпоративного управління на державних підприємствах.

Зокрема, під час конференції в Українській академії корпоративного управління Володимир ГРОЙСМАН повідомив, що започаткована Урядом реформа корпоративного управління, яка передбачає введення незалежних органів управління стратегічними державними активами, дозволить підвищити ефективність державного менеджменту і одночасно визначити сектори, де приватизація чи концесія стала б найбільш прийнятним способом збереження власності, передає прес-служба КМУ.

«Питання корпоративного управління має важливе значення. За останні декілька років ми досягли певного прогресу, проте його недостатньо», – сказав Прем’єр-міністр.

Він також додав, що очевидним досягненням корпоративного менеджменту в держсекторі є реформа НАК «Нафтогаз України», і вона вже слугує прикладом для перетворень в інших держхолдингах.

Разом із тим, за словами Голови Уряду, не всім держкомпаніям потрібен саме такий шлях розвитку. Більшість підприємств, а це понад 70% з 3,5 тис., доцільно виставити на прозорий продаж чи передачу в концесію – приватним власникам. Ефективна приватизація чи інша форма управління, впевнений Прем’єр-міністр, стимулюватиме залучення інвестицій і створення нових робочих місць.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: