Нагляд за пенсійною системою відповідатиме міжнародним стандартам

НКЦПФР приєдналась до Міжнародної організації пенсійних наглядових органів. Про це повідомляє прес-служба Комісії.

Виконавчий комітет Міжнародної організації пенсійних наглядових органів (IOPS) на засіданні, яке відбулось 19 червня 2017 року, схвалив заявку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на вступ до організації. Комісія отримала статус Членства в управлінні (Governing Membership).

Приєднання України до IOPS дозволить імпелементувати глобальні стандарти IOPS, за яким працюють у всьому світі, підвищити якість нагляду за пенсійною системою та впровадити на українському ринку ефективну систему попередження ризиків у цій галузі.

«Участь в IOPS, яка об’єднує переважну більшість активів пенсійних фондів у світі, відкриває нам доступ до необхідної інформації для розбудови якісної системи нагляду та запровадження накопичувальної пенсійної системи» – прокоментував Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

Слід зазначити, що Міжнародна організація пенсійних наглядових органів (International Organisation of Pension Supervisors – ІОPS) була створена в липні 2004 року за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD) і Міжнародної мережі органів з регулювання і нагляду у сфері пенсійного забезпечення (INPRS).

Наразі IOPS налічує 84 члени та 73 країни-спостерігача. Вона тісно співпрацює з іншими міжнародними організаціями, які беруть участь у розробці політики пенсійного нагляду, в тому числі з ОЕСD, Світовим банком, Міжнародною асоціацією соціального забезпечення (ISSA), Міжнародною асоціацією страхових наглядів (IAIS) і Міжнародним Валютним Фондом.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: