Законопроект щодо номінального утримувача отримав підтримку в Парламенті

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності схвалив документ та виніс його на розгляд Верховної Ради в першому читанні. Про це повідомляє прес-служба Національного депозитарію України.

Проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо сприяння залученню іноземних інвестицій) поданий групою народних депутатів та зареєстрований під №6141.

Як зазначається у повідомленні НДУ, запровадження інституту номінального утримувача в Україні спрямоване на спрощення процедур іноземного інвестування і підвищення захисту іноземних інвестицій шляхом впровадження прийнятих в країнах з розвиненими ринками капіталу кращих стандартів обліку права власності на цінні папери клієнтів глобальних зберігачів або інших фінансових посередників.

Слід зазначити, що Концепція інституту номінального утримувача, розроблена НДУ та іншими профучасниками, була представлена громадськості у грудні 2016 року. Вона була підтримана народними депутатами та реалізована у вигляді відповідного законопроекту вже в березні 2017 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: