Іноземні інвестори отримали преференції

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій). Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Законодавчий акт (№2058-VIII) був прийнятий Верховною Радою 23 травня 2017 року. Ним вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та законів «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про зайнятість населення», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», якими удосконалюється порядок видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні та надання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства.

Як зазначається у повідомленні, впровадження норм Закону в цілому приведе до позитивних наслідків щодо створення привабливих інвестиційних умов для іноземних інвесторів за рахунок спрощення порядку працевлаштування іноземних працівників, надання права отримувати посвідку на проживання в Україні іноземним інвесторам, які мають істотну участь в українських підприємствах, але не працевлаштовані на них, для контролю за діяльністю таких підприємств.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: