Рівень проникнення фінтех-послуг у світі складає 33%

Про це свідчать результати нового дослідження компанії EY «FinTech Adoption Index 2017: The rapid emergence of FinTech».

Воно базується на результатах понад 22 тис. інтерв’ю, проведених у режимі онлайн у 20 країнах світу. Опитані споживачі репрезентативно відображають структуру онлайн-активного населення в кожній країні. При цьому фінтех-користувачами вважаються ті, хто скористався двома чи більше фінтех-послугами за останні шість місяців.

Дане дослідження охоплює п’ять груп послуг:

– грошові перекази і платежі в режимі онлайн;

– фінансове планування;

– накопичення та інвестиції;

– грошові позики;

– страхування.

Згідно з його даними, 55% світових споживачів використовують фінтех-послуги під час здійснення грошових переказів та платежів. 13% респондентів у 20 країнах, є суперкористувачами, тобто постійно користуються п’ятьма фінтех-послугами чи більше.

До п’ятірки країн-лідерів за рівнем проникнення фінтех-послуг увійшли Китай – 69%, Індія – 52%, Великобританія – 42%, Бразилія – 40%, Австралія – 37%.

У свою чергу в Іспанії цей показник становив 37%, у Мексиці – 36%, Німеччині та Південній Африці – по 35%, США – 33%, Гонконгу та Південній Кореї – по 32%, Швейцарії – 30%, Франції та Нідерландах – по 27%, Ірландії – 26%, Сінгапурі – 23%, Канаді – 18%, Японії – 14%, у Бельгії та Люксембургу (які в рамках даного дослідження розглядалися як єдиний ринок) – 13%.

Більш детально – у Дослідженні EY

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: