Трансформація НБУ триває

НБУ має намір перетворитися із застарілої бюрократичної структури на сучасний центральний банк, який матиме довіру суспільства.

Як повідомляється на офіційній сторінці НБУ у Facebook, про це розповів Заступник Голови Національного банку Роман БОРИСЕНКО під час зустрічі зі слухачами літньої школи «How is Ukraine Different», організованої Київською школою економіки разом із Празьким центром громадянського суспільства.

За словами пана Борисенка, організаційна трансформація НБУ в першу чергу мала на меті фокусування на ключових функціях центрального банку, і регулятор невпинно працює над їх посиленням. При цьому він продовжує позбавлятися від неключових функцій та активів. Успішність цього процесу багато чим завдячує реформуванню функції HR, що стало одним із флагманських перетворень Нацбанку.

«За цей час НБУ радикально змінився на краще. Та ми не зупиняємося на досягнутому. НБУ прагне знайти найкращі бізнес-рішення для центрального банку, радо вивчає іноземний досвід та застосовує його на практиці. Ми завжди відкриті для інших державних інституцій, тож будемо раді поділитися своїм кейсом із внутрішньої трансформації з колегами», – зауважив Роман Борисенко.

Він також підкреслив, що зараз діяльність центрального банку зосереджена на більш комплексних та глибинних змінах існуючих процесів та побудові й автоматизації нових процесів. До таких проектів відносяться, наприклад, уніфікація ІТ- платформ та створення нового веб-сайту НБУ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: