В Україні з’явиться ринок мобільних платежів

За пропозицією Мінекономрозвитку Уряд усунув бар’єри для розвитку ринку мобільних платежів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Це означає, що українці зможуть використовувати рахунок на своєму мобільному телефоні як альтернативу готівці і картці. Можна буде здійснювати грошові перекази, оплачувати товари і послуги лише за допомогою телефону.

Постанова, прийнята Кабінетом Міністрів, врегульовує механізм повернення користувачам (споживачам) коштів за послуги мобільного зв’язку з урахуванням збору до Пенсійного фонду, при цьому сума вказаного збору компенсується оператору мобільного зв’язку шляхом зменшення відповідних платежів зі сплати збору в майбутньому. Постановою також усунені перешкоди для розвитку безготівкових розрахунків і дистанційного надання абонентам мобільного зв’язку фінансових послуг.

«Відсутність такого механізму створювала бар’єр для функціонування повноцінного ринку мобільних платежів. Сьогодні ми врегулювали це і встановили механізм повернення коштів у випадках, якщо оплата з мобільного не пов’язана із оплатою послуг телекому», – прокоментував рішення Уряду Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Мінекономрозвитку очікує, що через два роки після запровадження технології мобільних платежів близько 8 млн. українців будуть користуватися такими послугами, а ринок мобільних платежів у перший рік після запровадження технології становитиме понад $600 млн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: