Власника пакета акцій визначатимуть по-новому

Відповідні зміни містить новий нормативний акт, проект якого оприлюднила НКЦПФР.

За інформацією прес-служби Професійної асоціації учасників ринків капіталу та деривативів, це проект рішення Комісії «Про внесення змін до Положення про порядок звітування депозитарними установами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Змінами, зокрема передбачено нове визначення власника пакета акцій. Ним визначається особа (крім нотаріуса, на депозит якого внесено цінні папери), на рахунку в цінних паперах якої в депозитарній установі обліковуються права на акції певного емітента у кількості, що становить 10% і більше статутного капіталу цього емітента, а якщо емітентом є публічне акціонерне товариство – 5% і більше статутного капіталу такого емітента.

Тобто у щоквартальних та нерегулярних даних відображатиметься інформація щодо володіння 5% акцій ПАТ та 10% акцій інших АТ. У зв’язку із цим зазнають відповідних змін і причини виникнення нерегулярних даних.

Більш детально – у проекті рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про порядок звітування депозитарними установами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: