Аграрними розписками зацікавилися кредитні спілки

На початку липня до роботи з аграрними розписками в Україні крім банків долучилися й кредитні спілки. Таку інформацію оприлюднив Національний прес-клуб «Українська перспектива».

«Донині в якості кредиторів за аграрними розписками в основному виступали банківські установи та компанії-надавачі матеріально-технічних ресурсів, – зазначив Керівник Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Олексій ОМЕЛЯНЕНКО. – Відтак коло тих, хто використовує цей новітній для України інструмент фінансування малих та середніх сільгоспвиробників, постійно розширюється. Кредитні спілки володіють чималим фінансовим ресурсом і працюють безпосередньо з сегментом середніх та дрібних фермерських господарств. Тому дуже важливо створити сприятливі умови, щоб кредитні спілки могли використовувати цей інструмент для надання фінансування нашим агровиробникам».

Слід зазначити, що аграрні розписки за підтримки уряду Швейцарії впроваджуються в Україні з 2014 року і нині діють уже у 8 областях – Полтавській, Вінницькій, Черкаській, Харківській, Хмельницькій, Тернопільській, Миколаївській та Сумській. Загалом на сьогодні вже виписано 135 аграрних розписок на суму 955 млн. грн.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: