Обсяг дивідендів на корпоративні права держави склав 0,57 млрд. грн.

Рішення про їх нарахування за підсумками 2016 року було прийнято господарськими товариствами, що перебувають у сфері управління ФДМУ.

Такі дані містяться у Звіті Фонду. При цьому зазначається, що станом на початок липня 2017 року до Державного бюджету України перераховано близько 0,56 млрд. грн. та пеню за несвоєчасно сплачені дивіденди обсягом 40,16 тис. грн.

Крім того, господарські товариства, в яких з незалежних від Фонду причин до 1 травня 2017 року не проведено чергових загальних зборів акціонерів, до виключної компетенції яких віднесено питання розподілу прибутку товариства та затвердження розміру річних дивідендів (відповідно до Закону України «Про управління об’єктами державної власності»), сплатили до Державного бюджету частину чистого прибутку обсягом 11,71 млн. грн.

Слід зазначити, що станом на 1 липня 2017 року Фонд держмайна здійснював управління корпоративними правами держави у 329 господарських товариствах, з яких 124 господарські товариства мали у статутному капіталі державну частку понад 50% (контрольний пакет), у тому числі 28 – державну частку 100%, що становить 37% від загальної кількості господарських товариств, які перебувають у сфері управління Фонду.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: