Нацбанк не видаватиме довідки про проведення підприємцями декларування валютних цінностей

НБУ за сприяння Уряду продовжує поступове пом’якшення умов на валютному ринку.

Як повідомляє прес-служба регулятора, згідно із затвердженими змінами, така довідка вже не потрібна для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

Водночас зберігається вимога щодо надання інформації для декларування валютних цінностей, доходів та майна суб’єктами підприємницької діяльності Національному банку та державним податковим інспекціям за місцем знаходження таких суб’єктів.

Відповідні зміни передбачені Наказом Міністерства фінансів України №524 від 24 травня 2017 року, згідно з яким внесені зміни до Наказу від 25 грудня 1995 року №207 «Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами». Вони набули чинності 21 липня 2017 року.

У НБУ також нагадують, що надавати інформацію для декларування валютних цінностей, доходів та майна суб’єктами підприємницької діяльності можна працівникам відділу з опрацювання документів «Єдине вікно», розташованого в м. Києві та в регіонах України.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: