Нагляд за дотриманням пруденційних нормативів на фондовому ринку буде змінено

НКЦПФР оприлюднила проект рішення «Про внесення змін до Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку».

Документом передбачено уточнення строку здійснення професійними учасниками заходів щодо приведення значення пруденційного показника у відповідність до нормативного значення у разі його недотримання при розрахунку пруденційного нормативу станом на кінець останнього дня кожного місяця.

Також проектом змін до Положення пропонується змінити загальний строк реалізації Плану заходів щодо поліпшення фінансового стану професійного учасника, який готується та надається до Комісії. При цьому доповнюється перелік інформації щодо приведення значення пруденційного показника у відповідність до його нормативного значення, яка подається професійним учасником до Комісії до закінчення строку, встановленого для подання до НКЦПФР плану заходів.

Крім того, проектом змін передбачено приведення норм Положення у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

Більш детально – у проекті рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: